Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

mmblack 

Kopčany 2017-sobota-dopolední trénování

451 fotek 17.6.2017 - zobrazení
Ve dnech 17. a 18. června, se uskutečnil již osmý ročník obnovených motocyklových závodů ve slovenských Kopčanech-KOPČIANSKY RÝCHLOSTNÝ MOTOOKRUH.
Sobota všechny účastníky přivítala trochu zamračeným počasím a chvílemi dost nepříjemnými větrnými poryvy. Dost velkých změn doznalo také parkoviště závodních strojů, které bylo nově ohraničeno zdí, byl také upraven, v některých částech do té doby velmi prašný, povrch a celkově tak byla procházka parkovištěm závodních strojů velmi pohodová a příjemná.
Všichni jsme se těšili na první tréninkové jízdy. Zprvu lehké a opatrné seznamování s tratí, přece jenom za rok se může na asfaltovém povrchu ledacos změnit, ale za pár kol se už pořádně závodilo a vůbec nikomu nevadilo, že se vlastně zatím o žádnou cenu nejede.
Bohužel byly tréninky některých tříd zastaveny červeným praporkem a to pokaždé věstí nějakou velkou nepříjemnost. Drobné odřeniny se zahojí, potlučené klouby také přestanou za chvíli bolet, ale zvlášť držíme palce a přejeme brzké a úplné uzdravení Jirkovi Lefanovi, který velmi nepříjemně havaroval v prvním tréninku třídy Supermono.
Je po tréninkové sobotě, po depu se začíná linout vůně rozžhavených uhlíků, maso syčí na roštech a lahodné a osvěžující nápoje tečou proudem. Někteří odpočívají, někteří usilovně pracují na svých závodních strojích, ale všichni jsme v očekávání nelítostných bojů na druhý den.

Proměňte album ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Vytvořte z tohoto alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.