Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

mmblack 

300 ZGH 2018-neděle závod

253 fotek 20.5.2018 - zobrazení
Neděle nás přivítala krásným a slunečným počasím.
V prvním závodě Sportproduction 125 ccm předvedli skvělou bitvu a nakonec si na stupně vítězů vyskočili v pořadí od třetího k prvnímu Martin Sedlo, Lukáš Fikker a rekordman v počtu místních vítězství a čerstvý držitel rekordu v této třídě Radek Lamich.
Hned druhý závod představoval první vrchol závodní neděle a tím byla volná třída do 600 ccm. Zde si pro vítězství dojel docela suveréním způsobem Kamil Holán, druhý byl Thomas Walther z Německa a třetí Christian Schmitz rovněž z Německa.
Ve spojených třídách 125 ccm GP a CRR 250 ccm, si postupně vyskočili na bednu Patrik Kolář, Christopher Eder a Oldřich Podlipný v malorážkách a Anders Blacha, knedlíček od Vysloužilů a David Řezáč ve dvěstěpade.
Supermono zaburácelo lehce po poledni a jako z jiného světa si pro první místo doslova doletěl ufon Shaun Anderson, který v cíli nadělil strašnou dardu druhému v pořadí Liboru Kamenickému a ze třetího místa se neskrývavě, velmi nahlas, ale hlavně zaslouženě radoval Marek Němeček.
Všichni s napětím očekáváme druhý vrchol závodního dne a tím je volná nad 600 ccm, v čele s vítězem tréninku Markem Červeným. Ten si také zaslouženě a celkem suveréně dojel pro vítězství před urputným Didierem Gramsem a na třetí stupínek si s rozzářeným úsměvem vyskočil Kamil Holán.
Posledním závodem byla třída Twin, která připravila divákům obléhajícím trať po celé své délce krásnou tečku za závodním víkendem a současně důstojnou pozvánku na další závody v srpnu, na stejném místě, na stejné trati, opět v Hořicích. V této třídě na první stupínek vyhópl benjamínek této třídy Petr Najman, na druhý zaslouženě David Hanzalík a třetí místo obsadil usměvavý a šťastný Marek Stibor.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron