Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

mmblack 

Kopčany 2017-sobota-dopolední trénování

451 fotek 17.6.2017 - zobrazení
Ve dnech 17. a 18. června, se uskutečnil již osmý ročník obnovených motocyklových závodů ve slovenských Kopčanech-KOPČIANSKY RÝCHLOSTNÝ MOTOOKRUH.
Sobota všechny účastníky přivítala trochu zamračeným počasím a chvílemi dost nepříjemnými větrnými poryvy. Dost velkých změn doznalo také parkoviště závodních strojů, které bylo nově ohraničeno zdí, byl také upraven, v některých částech do té doby velmi prašný, povrch a celkově tak byla procházka parkovištěm závodních strojů velmi pohodová a příjemná.
Všichni jsme se těšili na první tréninkové jízdy. Zprvu lehké a opatrné seznamování s tratí, přece jenom za rok se může na asfaltovém povrchu ledacos změnit, ale za pár kol se už pořádně závodilo a vůbec nikomu nevadilo, že se vlastně zatím o žádnou cenu nejede.
Bohužel byly tréninky některých tříd zastaveny červeným praporkem a to pokaždé věstí nějakou velkou nepříjemnost. Drobné odřeniny se zahojí, potlučené klouby také přestanou za chvíli bolet, ale zvlášť držíme palce a přejeme brzké a úplné uzdravení Jirkovi Lefanovi, který velmi nepříjemně havaroval v prvním tréninku třídy Supermono.
Je po tréninkové sobotě, po depu se začíná linout vůně rozžhavených uhlíků, maso syčí na roštech a lahodné a osvěžující nápoje tečou proudem. Někteří odpočívají, někteří usilovně pracují na svých závodních strojích, ale všichni jsme v očekávání nelítostných bojů na druhý den.

Proměňte album ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.